Як учасники туристичного форуму в Умані ходили Шляхами Трипільської Праматері

Успіх можливий лише там, де є віра. З вірою у майбутнє, сповнене  мирних світанків, перспектив та можливостей в Умані зустрілись учасники туристично–економічного форуму “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”, що проходив 9-10 червня.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”: гостинний Уманський національний університет садівництва

Громади Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей об’єдналися з метою спільно розвивати туристичну складову, залучивши галузь агротуризму. Перший день форуму пройшов у приміщенні гостинного Уманський національний університет садівництва.

Умань – серце нової туристичної спільноти  

“Черкащина – місце сили, Черкащина – місце сильних, – це про черкащан – героїв, які тримають свій фронт щодня. Черкащина – це люди, Дніпро, міста, парки,” – Ігор Табурець, начальник Черкаської обласної військової адміністрації.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”, робочі моменти

Історичні пам’ятки та події, цікаві люди, які на місцях розповідають про історію, автентична кухня і просто прекрасна природа, – “подальший розвиток культурного, спортивного, релігійного, реабілітаційного та подієвого (фестивального) туризму в Умані – шлях до відродженню європейського життя в Україні. Історія країни, історія краю, архітектурні об’єкти, – економічна складова державності”, – ділиться Ірина Плетньова, міський голова м.Умань.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”, робочі моменти

“Умань – самобутня та особлива туристична перлина. Сюди прямують туристи з України і світу,  а ще це – унікальна платформа для співпраці України та Ізраїлю”, – Ігор Миклащук, начальник Уманської районної військової адміністрації.

 

Оскільки наші знайомство і перше побачення з Черкащиною відбулись не сьогодні і навіть не вчора, відчути високий професійний рівень, сучасні підходи та потенціал всіх, хто про туризм, було дуже надихаюче.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”. Презентація Яніни Гаврилової, голови Всеукраїнської асоціації гідів, перформанс-реконструкція на тему “Трипілля”

Українців не зупинити: любов, віра та надія

Потужний драйв відчувався з перших кроків: чітка організація, цікаві спікери, експертний досвід, нові відкриття галузі, фахівці зі збереження культурної спадщини, гіди-екскурсоводи, допитливі блогери та поважні представники ЗМІ.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”, дива трапляються, історія оживає. Перформанс-реконструкція на тему “Трипілля”

Коли на одній локації утворюється така концентрацію дієвої любові до України, немає сумнівів в тому, що в кластері ”Шляхами Трипільської Праматері” будуть втілені всі задуми. Що любов до рідної землі та повага до славетного минулого, поєднана з вірою в ЗСУ і надією на мирні світанки, стане джерелом перспектив і можливостей для України вже у найближчому майбутньому. Адже той продукт, який з’являється зараз на світ, має потужне коріння, сприяє формуванню нашої ідентичності для світу і самих себе і в часі і в просторі. Словом, маємо справді сакральне сьогодення…

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”. Павло Ярмій, ідеолог і натхненник Форуму. Ростислав Яцків (Тернопіль) модерує панельну дискусію “Імерсивні методи в туризмі на прикладі туру “Шляхами трипільців”

Один із головних висновків Форуму: людей, які мають натхнення, енергію та бажання рухатись вперед, щоб розвивати всі можливі туристичні напрямки з урахуванням економічної складової, не зупинить нічого. Адже дух українців не зупинити.

Агротуристичний кластер ”Шляхами Трипільської Праматері”

Війна не є причиною відмовитись від планів щодо розвитку туризму в Україні. Так, війна і нова реальність, якими б складними і болючими вони не були, продукують нові виклики, у тому числі, для професійної спільноти, яка плекає, розробляє і презентує бренд України туристичної.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”. Яніна Гаврилова, голова Всеукраїнської асоціації гідів, перформанс-реконструкція на тему “Трипілля”

Що робить у відповідь професійна спільнота? Збирає разом відповідальних представників державного сектора, операторів сфери гостинності, бізнесменів, блогерів, ЗМІ, щоб обговорити перспективи розвитку кластерної моделі розвитку туристичних дестинацій.

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”. Презентація Яніни Гаврилової, голови Всеукраїнської асоціації гідів, перформанс-реконструкція на тему "Трипілля"

Туристично–економічний форум “Туризм в Україні: вимоги сьогодення”. Презентація Яніни Гаврилової, голови Всеукраїнської асоціації гідів, перформанс-реконструкція на тему “Трипілля”

Презентація агротуристичного кластеру ”Шляхами Трипільської Праматері” як території конструктивних рішень для інших секторів економіки стала креативною родзинкою заходу. Туристична спільнота продемонструвала досвід реалізації крутих проєктів, намітила шляхи підтримки малого та середнього бізнесу в сфері агротуризму та створила платформу для спілкування і побудови подальшого партнерства, – власне, що і ставили за мету організатори форуму.

Роботи Людмили Смолякової

Роботи Людмили Смолякової

Організатори форуму

Щиро дякуємо за запрошення організаторам заходу – АРР Таврійського об’єднання територіальних громад на чолі з енергійним ідеологом та натхненником Павло Ярмій та гостинною, турботливою й уважною до дрібниць Уманська міська рада, які надихали запальним темпераментом і вірою в успішне туристичне майбутнє, а також зробили все, щоб згуртувати 19 громад, АРР Таврійського об’єднання територіальних громад, Агенцію регіонального розвитку Вінницької області, Черкаську агенцію регіонального розвитку, Національний дендрологічний парк “Софіївка” Національної академії наук України, Державний історико-культурний заповідник “Трипільська культура” в агротуристичний кластер, який сприятиме зростанню інвестиційної, економічної та туристичної привабливості зазначених територій.

Щоб побачити більше фото, гортайте ГАЛЕРЕЮ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Веб-сайт